Zwroty i wymiana

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby zdjęcia i opisy oferowanych przez nas produktów były jak najwyższej jakości oraz oddawały rzeczywisty wygląd produktów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor nieco inaczej wyświetla kolory na ekranie. Jeśli jednak z jakichkolwiek powodów zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań to masz prawo do zwrócenia go w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przesyłki.

Adres do zwrotów: Knor Sp. z o.o. Sklep internetowy knor.eu, "Dział zwrotów", ul. Murarska 44, 44-109 Gliwice.

Zwrot produktów (odstąpienie od umowy) krok po kroku

Krok 1. Formularz odstąpienia od umowy

  • Dla usprawnienia tej procedury przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy formularz zwrotu. Możesz również skorzystać z innego wzoru pisma. Pamiętaj jednak, iż musi ono zawierać niezbędne dane.

Krok 2. Przygotuj paczkę

  • Włóż zapakowany produkt wraz z wypełnionym formularzem zwrotu do kartonu. Ważne jest staranne zabezpieczenie przesyłki przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Jeśli to możliwe zapakuj zwracany towar do tego samego kartonu, w którym został dostarczony lub innego o podobnych parametrach.
  • Prosimy o zwrot produktów nieuszkodzonych oraz nieposiadających śladów użytkowania. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Krok 3. Nadaj przesyłkę

  • Wyślij paczkę na nasz adres: Knor Sp. z o.o. Sklep internetowy knor.eu, "Dział Zwrotów" ul. Murarska 44, 44-109 Gliwice
  • Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem oraz nadanych do punktów odbioru. Koszt przesyłki zwrotu towaru pokrywa kupujący.

Krok 4. Zwrot płatności

  • Zwrot płatności nastąpi niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od momentu odebrania przez nas przesyłki.
  • Zwrot płatności zostanie dokonany w taki sam sposób, w jaki opłacone zostało zamówienie lub na rachunek bankowy wskazany w formularzu zwrotu.

Wymiana produktów

Jeśli chcesz wymienić produkty zakupione w naszym sklepie należy dokonać zwrotu, a następnie złożyć i opłacić nowe zamówienie. Aby zwrócić produkt postępuj zgodnie z instrukcją zwrotu. Bezgotówkowa wymiana towaru nie jest możliwa.