Reklamacje

Sprzedawane przez nasz sklep internetowy produkty są nowe i nigdy nie były używane. Objęte są dwuletnią rękojmią. Jeśli otrzymany przez Ciebie produkt został uszkodzony podczas transportu lub jest niezgodny z zamówieniem możesz złożyć reklamację. Zasadzie tej podlega cały asortyment sklepu, w tym również produkty kupione w trakcie trwania promocji.

Procedura składania reklamacji

Krok 1. Wypełnij i prześlij formularz

Aby usprawnić procedurę reklamacyjną przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy formularz reklamacyjny. Wydrukuj go i wypełnij. Dokładnie opisz wady reklamowanego produktu. Formularz prześlij na adres info@knor.eu

W niektórych przypadkach możemy poprosić Państwa o przesłanie nam zdjęć produktów podlegających reklamacji. O ewentualnych brakach w zgłoszeniu reklamacyjnym powiadomimy Cię niezwłoczne. Wraz z takim zawiadomieniem prześlemy również informację, w jaki sposób należy uzupełnić braki w zgłoszeniu.

Krok 2. Rozpatrzenie reklamacji

Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona przez nasz zespół specjalistów w ciągu 14 dni od otrzymania kompletnego zgłoszenia reklamacyjnego. Otrzymasz informację dotyczącą sposobu rozpatrzenia Twojej reklamacji. Prześlemy ją na Twój adres e-mail.

Krok 3. Zwrot płatności

Zwrot płatności nastąpi w taki sam sposób, w jaki otrzymaliśmy płatność za zamówienie lub na rachunek bankowy podany w formularzu reklamacyjnym, nie później niż 14 dni od daty zgłoszenia reklamacji.

Platforma ODR

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., udostępniamy łącze elektroniczne do platformy ODR: ec.europa.eu/odr. Platforma ODR stanowi m. in. źródło informacji na temat form pozasądowego rozstrzygania sporów mogących powstać pomiędzy przedsiębiorcami i konsumentami. W przypadku wątpliwości dotyczących reklamacji produktu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@knor.eu