Dostawa

Darmowa dostawa na terenie Polski przesyłką kurierską DPD dla wszystkich zamówień powyżej kwoty 199 zł opłaconych online.

Koszty dostawy

Dostawy krajowe i zagraniczne realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Wszystkie nasze produkty zapakowane są starannie w opakowanie kartonowe i dodatkowo zabezpieczone taśmą firmową.

Na terenie Polski dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień z przedpłatą powyżej kwoty 199 zł. Koszt dostawy dla pozostałych zamówień wynosi 14,50 zł. Jeśli wybierzesz opcję za pobraniem 17,50 zł.

Dostawy na terenie Unii Europejskiej wyceniane są indywidualnie. Napisz do nas podając adres dostawy.

Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Przygotowanie produktów do wysyłki i przekazanie kurierowi zajmuje nam 24 godziny od momentu zaksięgowania płatności. Często jednak zamówienia pakujemy jeszcze tego samego dnia.

Czas dostawy zamówienia kurierem wynosi od jednego do dwóch dni roboczych, choć w wyjątkowych sytuacjach lub z przyczyn niezależnych od nas może się wydłużyć.

Najczęściej jednak paczki trafiają do naszych klientów już następnego dnia roboczego. W dni robocze dostawa ma miejsce w godzinach 8:00 - 20:00.

Pamiętaj, że czas realizacji oraz dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych.

Co się stanie, gdy nie odbiorę przesyłki?

Kurier DPD podejmuje z reguły dwie próby doręczenia przesyłki. Druga próba doręczenia przesyłki jest podjęta w kolejnym dniu roboczym. Jeśli ponownie nie odbierzesz przesyłki, to wróci ona do lokalnego Oddziału DPD, gdzie przez 3 dni robocze paczka będzie czekała na odbiór. Po upływie tego czasu paczka zostanie zwrócona do naszego magazynu. Wszystkie informacje dotyczące przesyłki zostaną przesłane na podany przez Ciebie adres e-mail.